Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen Golf Plus

€5,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Volkswagen Golf Plus në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 50000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

AUTO999 VW GOLF5 PLUS 1.9 TDI HIGHLINE VITI 2007
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....:GRI E HAPUR
Kamjo......: automatike
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 103 kw (140 Ps)
KM.........: 53.924
AUTOMAT*
RADIO-CD
BAGAZHIER 6 CD
TELEFON
KLIMADIGITAL
KOMPJUTER BORDI*
PILOT AUTOMATIK*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
PASQYRA ME NGROHJE
BAXHO XHAMI
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
ANTIFURT
2 CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
10 AIRBAG
E ARDHUR NGA GJERMANIA*
Targa, taksa dhe siguracion te paguara.
NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE
CMIMI 5900 EURO
CEL: 0684094999

Shiteni Makinën Tuaj