2007' Volkswagen Golf Plus photo #1
2007' Volkswagen Golf Plus photo #2
2007' Volkswagen Golf Plus photo #3
2007' Volkswagen Golf Plus photo #4
2007' Volkswagen Golf Plus photo #5
2007' Volkswagen Golf Plus photo #6
6 foto

2007' Volkswagen Golf Plus

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 17 Prill 2024ID: 8uupoO
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2007' Volkswagen Golf Plus

📁 SHITET
🔴 Cmimi : 5.000 Euro pak i Diskutueshem
❌ Nderrime Nuk Bejme ❌

📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel
📁 Sapo ardhur nga Belgjika
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti prodhimit 2007
📁 Kambio Automat 7G ne gjendje perfekte pune ( Volant i Ri )
📁 Motorr 1.9 Tdi Diesel ne gjendje perfekte pune te gjitha sherbimet e bera ne kohe
📁 Konsumi / Kombinim 4.7 Liter 100 Km
📁 237.000 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi Cd Rafio Aux Phone etj
📁 Pilot Automat
📁 Xhamat Elektrik + xhamat e pasem te zi
📁 Pasqyrat Elektrike + Registenc
📁 Hapje mbyllje qendrore
📁 Ndricimi i kroskotit me regjister ulje ngrijte
📁 Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
📁 Sensore Shiu / Dritash etj
📁 Tapiceri Cope
📁 Ngjyre blu metalizato shum e paster pa asnje gervishtje
📁 Stopat mbrapa led me pika
📁 Disqe Alumini 16 Origjinal Vw
📁 4 Gomat Michelin
📁 Makina te gjitha Sherbimet e bera gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine