Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Golf Plus

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Volkswagen Golf Plus në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet golf plus automat ,viti 2006,ngjyre e bardhe.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Kamjo autimatike makina ka 190000 klm te bera me liber sherbimesh.Makina ka punuar pak ne Shqiperi.Makina ka dokumentat te paguara per nje vit dhe eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli ne servisin tuaj.Cmimi eshte 5500 euro i negiciushem

Shiteni Makinën Tuaj