Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Golf Plus

€4,700
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit Fundi 2005
Kambio Automat 7G ne gjendje perfekte pune
Motorr 1.9 Diesel ne gjendje perfekte pune
230.000 Km te certefikuara me liber sherbimi
Konsumi / Kombinim 4.0 Liter per 100 Km
Kondiconer / Klima
Navi Cd Dvd Aux Radio Phone etj
2 Celesa Hapje Mbyllje qendrore
Pasqyrat Elektrike + Registenc
Xhamat Elektrike
Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
Ndrcimi i kroskotit me regjister
Tapiceri Cope shum te paster
Ngjyre e zeze shum e paster
Sensore Parkingu
Disce Alumini 15 dhe goma ne gjendje te mire
Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 4.700 Euro pak i diskutueshem
Nderrime Nuk Bejme

Tirane / Kamez / Albania

Support Ukraine