Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Golf Plus

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Volkswagen Golf Plus në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Volkswagen Golf + 1.9 nafte, automat, viti 2006, dogane targa, ngjyre gri, 5 porta, 268 mije km te veta origjinale, dy celesa. Klima, radio CD origjinale, xhama elektrik dhe pasqyra elektrike. 90 % goma te reja, disqe alumini. Ne kushte shume te mira xhenerike dhe motorrike. Vaj filtra dhe rrip faze te kryera. Konsumi: 6.9 L rruge urbane, 4.6 L rruge interurbane, 5.4 L kombinuar.
Tel. : 0682801922
Tel. : 0695227388

Shiteni Makinën Tuaj