Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Volkswagen Golf Plus

€3,300
2005' Volkswagen Golf Plus photo #1
2005' Volkswagen Golf Plus photo #2
2005' Volkswagen Golf Plus photo #3
2005' Volkswagen Golf Plus photo #4
2005' Volkswagen Golf Plus photo #5
5 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet golf 5 plus ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.makina ka rreth 260 mij kilometra.Vit i prodhimit 2005.Makina ka dokumenta dhe siguracion te sapo bere,gjithashtu dhe amortizatoret e rinj. 3300 euro i diskutueshem

Support Ukraine