Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2017' Volkswagen Golf

€15,000
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Golf 7
1.6 naft
2017
Automat
138 mij km
15500€
Makina eshte bler me 0 km te volksvagen ne tiran dhe gjitha sherbimet e bera aty

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Janar 2023
Support Ukraine