Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Volkswagen Golf

€14,999
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 5000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Sapo Ardhur Me dogan Te paguar Ne Super Gjendje Full Option Behet Dhe Me Nderrim cmimi diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 22 Gusht 2022
Support Ukraine