Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€13,500
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

VW Golf 7 2.0 Tdi , me 146.000 km Viti Prodhimit 2015 kambio automat , me t gjitha sherbimet e bera , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , navigator , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini, goma te reha , TEL , AUX , bluetooth , komando ne timon , kompjuter bordi , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—13.500 € I Diskutueshem ose nderrohet Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Tetor 2022
Support Ukraine