Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€13,990
2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

- Volkswagen Golf 7 GTI Fabrike
- Viti i prodhimit :2015
- Forca motorrike : 240 HP
- Karburanti : 2.0 Benzine turbo
- Kambio : Automatic 7G DSG
- Kilometra :138000 km origjinale
- Kamer Parkimi
- interior light
-Touch Screen (ekran me prekje)
-Bluetooth
- Panorme
-Start and Stop Engine
- Key Less Go
- Komando ne timon + F1
- Klima Tronic
- Disqe sportive
- Goma te reja
- Xhama te zinje
- Pasqyra elektrike
- Feneret Full led Inteligent Light
-Stopa Full Led Modeli 2023
- Gjendje perfekte motorike dhe xhenerike
- Makina ështe gati per targa
- çmim 13990 i diskuturshëm

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 10 Tetor 2023
Support Ukraine