Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€13,500
  • 2015 Volkswagen Golf në Kavajë, Shqipëri
  • 2015 Volkswagen Golf në Kavajë, Shqipëri - 2
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Volkswagen Golf VII 2.0TDI Bluemotion Model”Premium” Sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2015-173 Mije Km origjinale me Garanci!Makina disponon Sistem start stop fiket ne semafort dhe ndezje START-STOP Hapje dhe mbyllje e makines me Touch (Prekje) Tavan panoramik dhe me Hapje Navigator i madh origjinal me Touch screen USB AUX Bluetooth Kamera Parkimi Sendile me memorje dhe levizje elektrike Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri Lekure shum e paster Drita Bi Xenon (Inteligent light)me vete pozicionim sipas terrenit Sendile me ngrohje Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Kamera Parkimi Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal “Premium”Xhama te zi ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm Bagazhier me 6Cd player dhe 1 DVD Cold Box (Frigorifer) ne kroskot etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 14 Janar 2022