2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2015' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,500
Publikuar 8 Korrik 2024ID: aitihp

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Golf

Okazion, Shitet Golf 7 viti 2015, motorri 1.6 tdi
Me dogane dhe letra te paguara.
Me sensore parkimi origjinale para dhe pas, dhe kamer parkimi nga pas, klima dixhitale, pasqyra elektrike, bluetooth, aux, cd, sedilje me ngrohje,
Ne gjendje shume te mire, 135000 km.
Cmimi 11,500 euro ( i diskutueshem )

Support Ukraine