Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€11,500
2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

🩸Shitet VW Golf 7🩸
Viti 2015
⛽ Nafte 2.0
168 mije KM
Kamio automatike DSG
Amortizatoret behen sport (ulet makina manualisht)
Navi i madh me touch
Sediljet me ngrohje
Komanda ne timon
Me dogane gati per targa
●Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jashte.
💶 11.500 € i diskutueshem

📍TIRANE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Nëntor 2023
Support Ukraine