2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
5 foto

2015' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 12 Maj 2024ID: Wsylc7
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Volkswagen Golf

Shes golf 7 i 2015 ne gjendje shum te mir 1.4 benzin gaz por esht me gaz metan dhe ne benzin konsumimi esht shum ekonomik me te gjitha letrat e bera cmimi 9 mi euro

Support Ukraine