Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€12,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2015 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

VOLKSWAGEN GOLF VII SPORTSVANVERSION LOUNGEMOTOR 1.6 NAFTEKAMBIO AUTOMATIKEVITI 2015SISTEM ECO (fiket dhe ndizet ne trafik)SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPAXHAMA TE ZINJ ORIGJINALDISSTRONIC/PILOT AUTOMATIKKOMANDA NE TIMONAUTO HOLDCD-AUX-BLUETOOTH-TEL-USBKLIMA BIZONALESEDILJE ME NGROHJEDRITA AUTOMATIKEPASQYRA ME PALOSJE GOMA MICHELINE SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR.168.000 KM E PAJISUR ME LIBER SHERBIMESHDY CELESACMIMI:13.900 EURO