Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€10,000
6 foto
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Golf 7 i vitit 2015 ne supergjendje. Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar. Motor 2.0 TDI Bluemotion super i shpejt. Full opsion,sedile lekur me ngrohje dhe elektrike,klima,navi,blutooth,usb,karte memorie,kamera parkimi etj. Kamio manual. Vaj dhe filtra te saponderuar..Cdo sherbim i bere. Mund ta kontrolloni ku te deshironi. Makina sapo eshte targuar..Shitet me garanci. 122000 km me liber sherbimesh.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Qershor 2022
Support Ukraine