Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€11,500
2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Golf 7
Viti 2015
1.6 Nafte
Kambio Manuale
164 mije kilometra
Me dogane te paguar
Makina ska nevoje per asnje sherbim
Vaj filtra te sapo nderruara
E ardhur nga italia
Shum e paster brenda dhe jasht
Gati per targa
Cmimi 11500€ i diskutueshem

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Shtator 2023
Support Ukraine