Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Volkswagen Golf

€14,300
2015' Volkswagen Golf photo #1
2015' Volkswagen Golf photo #2
2015' Volkswagen Golf photo #3
2015' Volkswagen Golf photo #4
2015' Volkswagen Golf photo #5
2015' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

VW GOLF VII 2.0 TDI BLUEMOTION
*GERMANY EDITION
*DOGANE E PAGUAR GATI PER TARGA
*VITI 2015 150.000 KM
* KAMIO AUTOMATIKE
*MODE- COMFORT, INDIVIDUAL, SPORT , ECO
*NAVIGATOR MULTIFUNKSIONAL , BLUETOOTH , AUDIO,TELEFON,AUX,CD, MEMORY CARD
*START/STOP KEYLESS GO
*KAMERA PARKIMI
*SENSORE PARKIMI
*AUTO HOLD
*SEDILJE ME NGROHJE
*SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH
*NDRICIMI XENON / BIXENON , FENERET ME LED
*SALLON ALCANTARA + LEKURE
*KLIMA DIXHITALE BI-ZONALE
*SENSOR PRESIONI I GOMAVE
*PASQYRA ME PALOSJE
*XHAMA TE ERRET
*PILOT AUTOMATIK
*GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , E GATSHME PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ.
*CMIMI 14300€ I DISKUTUESHEM

Golf 7

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine