Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Golf

€10,999
  • 2014 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
  • 2014 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2014 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2014 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri - 4
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Vw Gilf 7 Moto 2.0 Nafte Kambio Automat DSG Tronic Viti 2014 clima sensore parkimi start & stop navi madhe shum funksional sallon rrobe dhe meshin +ngrohje+masazhe goma te reja xhama te zinje sensore dritash sensore shiu sistemi audios DVN AUDIO ngjyra bezhe me 2 celsa makina eshte ne gjendje shum te mire flm....Nuk beje nderrim...i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Shtator 2021