2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
5 foto

2014' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,800
Publikuar 13 Mars 2024ID: oEPTs0

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Golf

Shitet golf 7 i spo erdhur me dogan dhe siguracjon gati per targa kamjo automatike 7g shum ekonomik 1.6 naft makina esht me gjendje perfekte e sapo ardhur e gatshme per cfardolloj kontrolli

Support Ukraine