Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Golf

€12,500
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

đź“‚ Marka:Volkswagen
đź“‚ Modeli : Golf VII (7) 2.0 TDI PREMIUM SAPO ARDHUR
đź“‚ Viti prodhimi: 12.2014
đź“‚ Kambio : AUTOMAT
đź“‚ Kilometra: 189.000 origjinale (Origjinale
Me garanci)
📂 Cmimi : 12500€ i diskutueshem (dogane e paguar) GATI PER TARGA

-Motorr 2.0 Nafte (shum ekonomik)
-Kambjo Automatike
-Sendilje ALCANTARA ME NGROHJE
-Tavan xhami panoramik
-Fener Bi-Xenon full Led + inteligjent light system (kthehen
ne krahun q pret timonin)
-Sensor parkimi
-VETPARKIM
-Kamer parkimi
-Eco system (fiket ne semafor)
-Navigator i madh
-Stopa full Led
-Seria Individual Full Option
-Start Stop (fiket ndizet me buton)
-Sensor dritash
-BLUETOOTH, AUX
-Sensor shiu dhe nje seri opsionesh te tjera
Makina esht ne gjendje perfekte shum e paster si brenda dhe jasht , me garanci per kilometrat . NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE !!

Support Ukraine