2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,400
Publikuar 13 Qershor 2024ID: X4diAP

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Golf

Golf 7 ,viti 2014.
Motor 1,4 Benzine TSI
Kamio manual me 6 marshe
Sherbime te bera dhe letra deri ne Shtator 2024

Support Ukraine