Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Volkswagen Golf

€14,500
2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

-GOLF 7
-Viti - 2014
-Motorr - 2.0 Tdi (Blu-Motion)
-Kambio - Automat DSG 7+1R
-194000 km 100% ORIGJINALE
-Goma te reja 100%
-Panoramik
-1 Muaj e perdorur ne shqiperi
-Shume e paster mbrena dhe jashte
Opsionet shtese :
Drive mode (sport, eco etj) V Full touch Navi Dual Clima V Sedile me ngrohje V Frena dore elektrike V Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit) V Panorama V
Full Led lights & Bi Xenon
E gatshme per kontroll nga te ana juaj
Nuk bejme ndrime

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine