2014' Volkswagen Golf photo #1
2014' Volkswagen Golf photo #2
2014' Volkswagen Golf photo #3
2014' Volkswagen Golf photo #4
2014' Volkswagen Golf photo #5
2014' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2014' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,300
Publikuar 5 Korrik 2024ID: LEO1Tl

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2014' Volkswagen Golf

Shitet volkswagen golf 7 ne gjendie prefekte motorrike
Xhenetike dhe vizuale makina nuk ka nevoj per asnje sherbim targa dhe siguracion te prera,km 150.000 origjinale, kamio automatike, xhama te zi me dokumenta ,motor 1.6 tdi. Makina shitet per aresye mosperdorimi

Support Ukraine