Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf

€12,900
6 foto
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

VW Golf 7 1.6 TDI Eco , Viti Prodhimit 2013 , makina fiket ne semafor , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , navigator , sensor parkimi , park tronic , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , TEL , AUX , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—12.900 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel--Viber--WhatsApp-- Facebook--Erjon Auto Instagram-- EjonAuto

Support Ukraine