Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf

€9,400
3 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Golf 6 style i vitit 2013 full opsion automatike 7g kamjo si e golfit 7
Makina esh ne gjendje perfekte nga gjendje motorrike dhe estetike e mbajtur per merak .Ka fener te golfit 7 2019 gti stopa led dhe pasqyrat te gjitha matrix te bera tek auto murati.
Eshte me letra shqiptare dhe targ e zgjedhur .
Makina ka sensor parkimi ,sedilje me ngrohje ,Limitator shpejtesie ,navi me touch dhe shum opsione te tjera .Xhamat e zinj me leje per 5 vjet para mbrapa .
Makina ka 238000 mij km me garanci
Eshte e mbajtur per merak
Cmimi esh 9400€ pak i diskutueshem nga afer

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Janar 2023
Support Ukraine