Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf

€9,800
2013' Volkswagen Golf photo #1
2013' Volkswagen Golf photo #2
2013' Volkswagen Golf photo #3
2013' Volkswagen Golf photo #4
2013' Volkswagen Golf photo #5
2013' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET⤵️
✅2013 Golf GTD
✅Motorri: 2.0
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 226.00" KM
✅174 hp (kuaj fuqi)
📋Opsionet shtese:
✔️Sendilie lekure
✔️Sendilje me ngrohje para
✔️Sensor parkimi para+mrapa
✔️Kamera parkimi
✔️Klima me 2 zona
✔️Baxho
✔️Pasqyra elektrike me palosie
Navi
✔️Komanda ne timon
✔️Sensor dritash+shiu
✔️Radio cd-player Usb Bluetooth
✔️Sistem parkimi
✔️Touch navigation
✔️Xhama te zinj
✔️Disqe R18 me goma te reja
✔️Veteparkim
📋Dhe shume opsione te tjera.
❌Makina eshte ne giendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga ju.
📍Astir, Tirane
💶Cmimi: 9800 euro I Diskutueshem nga afer.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 18 Nëntor 2023
Support Ukraine