Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf

€11,500
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 70000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Golf 7 1.2 Benzine 105 HP ne super gjendje me vetem 74.000 km dhe shum ekonomike.

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Nëntor 2022
Support Ukraine