Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf

€10,900
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 70000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Golf 7, i ardhur nga Zvicra 1.2 Benzine 105 HP ne super gjendje me vetem 74.000 km (me liber sherbimesh) dhe shum ekonomike.
Makina disponon keto opsione kryesore:
Sensore parkimi para dhe pas
Sensor shiu
Start&Stop
Kambio automatike
Marsha ne timon
Disqe alumini R17
Adaptive Cruise Control
Xhama te zinj me certifikate
Goma te reja Michelin
Makina eshte ne gjendje perfekte, me vaj e filtra te nderruara dhe me dokumenta te paguara deri ne Korrik 2023.
Shitet per arsye mosperdorimi

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Dhjetor 2022
Support Ukraine