2013' Volkswagen Golf photo #1
2013' Volkswagen Golf photo #2
2013' Volkswagen Golf photo #3
2013' Volkswagen Golf photo #4
2013' Volkswagen Golf photo #5
2013' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2013' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,200
Publikuar 8 Qershor 2024ID: MURWbt

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Volkswagen Golf

eksportojm makina nga 🇮🇹🇰🇷 çmimet me te mira ne tregun 🇦🇱 garanci per kilometrat e makinave çdo makine qe shitet disponijm fotot dhe videot e makines nga vendi ku eksportohet çdo gje transparente per çdo informacion whatsapp 🇮🇹🇰🇷🇦🇱

Support Ukraine