Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf

€9,000
2013' Volkswagen Golf photo #1
2013' Volkswagen Golf photo #2
2013' Volkswagen Golf photo #3
2013' Volkswagen Golf photo #4
2013' Volkswagen Golf photo #5
2013' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

NE SHITJE
2013- Volkswagen Golf 6 Look R Line
Motorri: 2.0 TDI
Viti: 2013
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatik DSG
Kilometra: 170.000 KM
Dogane e Paguar + SIGURACION I PAGUAR (Gati vetem per Targim)
"Lista e Opsioneve”
-Xhama te zifull 100%
-Vetparkim
-Tapiceri lekur e zez shum e paster
-Disqe sportive shum te pastra me goma te reja.
-Baxho xhami
-Multimedia i Madh me touch
-Drive Mode
( Sport - Eco - Comfort - Individual )
Sendilje Elektrike me butona + ngrohje
-Kamera Parkimi
-Auto Hold
-Interior Lightning
-Komanda ne Timon
-BLUETOOTH
-AUX - USB
-Radio - CD
-Klima 2 Zona
-Fener me Pika
-Sensor Parkimi fabrike para/mbrapa
-Fener LED
-Sensor Dritash
-Sensor Shiu
-Pasqyra Elektrike me Ngrohje & Palosje
Cmimi: 9000€

Edhe Shume Opsione Tjera..
" Makina eshte ne giendje te shkelqyer, brenda dhe jasht shum e paster.

Support Ukraine