Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Golf

€8,400
5 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

OKAZION!! Shitet Volkswagen Golf VI 2012 2.0 TDI kambio automat tip tronic , 236 000 kilometra origjinale, liber sherbimi, baxha xhami, timon lekure, navi 8 polsh, kamera parkimi, DMB, DVD, NAVI, USB, SD card, BLUETOOTH, AUX, rimeso karbon, GPS, sensore parkimi para dhe mbrapa,sistem vete parkimi, ESP ABS, A/C, clima tronik bizonale, sedile me ngrohje, sallon cope , teper i paster, pasqyra me palosje, sinjale ne pasqyra, drita halongjene, fenere me larje, disqje alumin 16 inc, goma te reja te sapo vendosura, e sapo targuar, xhama te zinj me leje etj etj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 22 Maj 2022
Support Ukraine