2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,600
Publikuar 11 Korrik 2024ID: YBLII0

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Golf

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂2012 golf 6
✅Motorri: 1.6 nafte
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 228 mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para
◾️Sendilje me levizje
◾️sendilje me fryrje edhe c-fryrje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Pasqyra me palosje
◾️Klima me 2 zona
◾️start/stop (fiket ne semafor)
◾️Auto-hold
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga
ju.
💶Cmimi:7600 €

Support Ukraine