Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Golf

€11,900
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

VW GOLF 6 GTD ORGJINAL FABRIKE
MOTORRI-2.0TDI TURBO GTD
KAMBIO-AUTOMAT DSG
KM-238 MI TE CERTIFIKUARA
VITI-12/2012
FENER ME LED BIXENON
START-STOP( NDEZJE ME BUTON)
KEYLESS GO(HAPET MBYLLET PA CELES)
SISTEM AMORTIZIMI NORMAL COMFORT SPORT ( ULET DHE NGRIHET ME BUTON)
SISTEM VETPARKIMI
SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA
AUTO HOLD NE TRAFIK
SISTEM MUZIKE DŸNAUDIO
F1 NE TIMON
BAXHO XHAMI
XHAMI PAR ME NUANC DOPIO XHAM
DISQE 18-ORGJINAL GTD ME GOMA 4-STINET 100% TE SAPO VENDOSURA
MARMITA ME ZHURME NE SPORT+
MAKINA KA SISTEM SPORT&SOUND FABRIKE
MAKINA SAPO KA ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR ME TVSH.MAKIN GJERMANE. JO KOREA SHUME E SHPEJTE DHE E SIGURT NE RRUGE.MAKINA KA CDO OPSION TE MUNDSHEM.GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE.
CMIMI:11.900€ i DISKUTUESHEM
ME NDERRIM KA CMIM TJETER

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 23 Shkurt 2023
Support Ukraine