2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,200
Publikuar 14 Mars 2024ID: OiuTth

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Golf

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI
•VITI 2012
•KAMIO AUTOMATIKE DSG TIP TRONIC
•NAFTE
•ME 149,700 KM ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI
•SENSOR SHIU DHE DRITE
•NAVI ME EKRAN TE MADH
•DVD,AUX,KARTE MEMORIE
•PILOT AUTOMATIC
•KOMPJUTER BORDI
•LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH
•KLIMA
•SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE
•DISQE ALUMINI
•2 CELSA
•SENSOR PARKIMI
•ABS. ESP. SRS
•TIMON F1( me marshe ke timoni)
📂Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.
Tel & WhatsApp

8,200€ (i diskutueshem)
⁣Durres

Support Ukraine