Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Golf

€9,499
2012' Volkswagen Golf photo #1
2012' Volkswagen Golf photo #2
2012' Volkswagen Golf photo #3
2012' Volkswagen Golf photo #4
2012' Volkswagen Golf photo #5
2012' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

PERSHENDETJE , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE , TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA , VOLANT NE GJENDJE TE SHKELQYER , MAKINA ESHTE E PERDORUR VETEM NGA NJE PRONARE DHE SIC DUKET EDHE NE FOTO ESHTE SI E RE ! DOGANE E PAGUAR E GACME PER TA TARGUAR
MOTORR 2.0 TDI 170hp
KAMBIO /AUTOMATIKE 7G
MARSHA NE TIMON F1
FENER BI/XENON ITELIGENT LIND
ANTINEBIO INTELIGJENTE
PILOT AUTOMATIK
TIMON ME KOMANDA
KOMPJUTER BIRDI
KLIME BI ZONE
PASQYRA ME NGROHJE
XHAMA TE ERRESUAR MBRAPA
DY CELSA POSEDON
FENER ME PIKA PARA
STOPA ME PIKA MBRAPA
TAPICERI COPE DIZANJE BI/COLOR
NGROHESE SENDILJESH PARA
SENDILJE ME KOMANT ELEKTRIKE PARA
DISQE 18 GTD 7
GOMA TE REJE 2022
SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA
NAVIKATOR SISTEM
AUDIO CD AUX TEL BLUTUTH
EURO/5 DPF
VITI I PRODHIMIT NE LEJE 23/07/2012
JU FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 22 Maj 2023
Support Ukraine