Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€7,900
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet VW golf 6 viti 2011 1.6 nafte automat ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe vizuale makina ka 248000 km dhe disponon sensor parkimi sensor shiu sensor dritash pasqyrat antiverbim e shum opsione te tjera cmimi 7900 euro i disk

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 26 Nëntor 2022
Support Ukraine