Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€8,500
2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Golf 6 viti 2011 naft 1.6 Automat sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht super super full full me ekstrat opsionet te gjitha navi madh kamer pasqyrat me palosje sensor parkimi perpara dhe mbrapa feneret me larje drita inteligjente sendiljet me ngroje vet parkim ndezje fikje ne semafor ndezje me star stop cmimi 8500 euro okazion okazion ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 11 Nëntor 2023
Support Ukraine