2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2011' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,800
Publikuar 22 Prill 2024ID: L4WKcG

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' Volkswagen Golf

Golf 6 viti 2011 naft 1.6 Automat sa po ka ardhur esht me dogan te paguar I ka te gjitha ekstrat opsionet navi madh esht me kamer ndezje me star stop sendiljet me ngroje pasqyrat me palosje sensor parkimi perpara dhe mbrapa drita inteligjente ndezje fikje ne semafor cmimi 7800 euro okazion okazion ju lutem kontakt serioz flm

Support Ukraine