Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€9,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET :
VW Golf 6 [ GTD Fabrike ]
▪️ Motorri 2.0 Nafte ( 170 HP )
▪️ Viti i 2011
▪️ Kambio Automatike DSG
▪️ 207 mije km origjinale te verifikuara ne liber sherbimi
▪️ F1 ne Timon
▪️ Sensor shiu , drite dhe gomash
▪️ Interior Karbon
▪️ Navi te madh + 6 CD + Bluetooth + AUX
▪️ Fener Xeno & BiXeno & LED inteligjent ( shkojne sipas drejtimit te timonit )
▪️ Feneret me pika GTD
▪️ Tavani i Zi ( Sport Edition )
▪️ Pasqyrat me palosje dhe Anti-Verbuese (Batman model GTD)
▪️ Klima Digjitale Bizonale
▪️ Makina posedon dy celesa
▪️ Xhamat e zinj mbrapa origjinal fabrike
▪️ Gomat te reja + Disqe GTD origjinal alumini fabrike
▪️ Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte , makinen mund ta kontrolloni ku te doni eshte ne gjendje te perkryer mekanike estetike dhe vizuale , eshte e sapo ardhur e blere ne privat version europian , cdo gje funksionale dhe eshte full ne llojin e vet ,faturat e sherbimeve tek volkswagen te ruajtura , shoqerohet me foto ne momentin e blerjes , me dogane te paguar e gatshme per targim
•Çmimi : 9500€ ( i diskutueshem )

  • 067Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 15 Mars 2023
Support Ukraine