Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€6,600
4 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Golf 6 viti 2011,kamio manuale,motorri 1.4 benxin makina ka 140 000 kilometra origjinale e sapo ardhur nga Gjermania te gjitha sherbimet e bera,goma 90 % te reja makina eshte super e paster,shitet me dogan te pagua,sapo e targuar dhe siguracion te prere per 1 vit,cmimi 6600 € pak i diskutueshem. Behet 100% me gaz

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 11 Janar 2023
Support Ukraine