2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2011' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,500
Publikuar 10 Janar 2024
Përditësuar 9 Korrik 2024
ID: 30X3N6

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2011' Volkswagen Golf

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka 👉 VW
Modeli 👉 Golf GTD
Viti 👉 2011
Motorr 👉 2.0 TDI
Kambio 👉 Automat
Kilometra 👉 191.000 km

Cmimi👉 9500 € Diskutueshem
Makina eshte full dhe shume e vecante ne llojin e vet.
E gatshme per kontroll nga te mekaniku juaj!!

Support Ukraine