Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€7,700
2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet golf 6 ..kambio automatike..lekur..baxho xhami..navigator..sensor parkimi...kamera parkimi..dhe shum opsione te tjera..
Sapotarguar

Cmimi diskutushem

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Prill 2023
Support Ukraine