2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Golf

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 7 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: oDvPHM

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Golf

🚘 VOLKSWAGEN GOLF 6
⛽️ 1.6 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 7G
🛣 240.000 Kilometra
🗓 Viti 2010
🧾 Siguracion&Taksa i kan mbaruar
Volant i ri LUK i sapo nderruar
Sensore Para Mbrapa ,Veteparkim ,Sendile me ngrofje ,Goma te reja ,Disqe alumini ,Kondicioner Clima ,Xhama te zi mbrapa Origjinal ,Pilot automatik ,AUX
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 7500€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

Support Ukraine