Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€7,100
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet
Shitet Golf 6 Viti 2010 2.0 TDI
Makina eshte e sapo ardhur nga Kanada me dogan te paguar gati per targim me sherbimet e bera dhe shum e paster si brenda dhe jasht
Makina disponon:
-sedile lekure
-Kambio manuale 6+R
-Timon multi funksional
-Navi te madh me Prekje
-Pilot automat
-Kompjuter bordi
-Inteligent light si pas kthesave
-Baxho
-Xhamat e zinje
-Disqe 16 origjinal Goma 90 % te reja
-Bluetooth
-Memory card
-Sendile me ngrohje levizje elektrike
-Abs Esp
-Aux Usb
-Pasqyra elektrike dhe ngrohje per shi
-Fshirse xhamash me sensor sipas shiut
Dhe shum opsione te tjera..
Cmimi:7100 € diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 8 Prill 2023
Support Ukraine