Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€6,900
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Super gjendje motorike dhe xhenerike, Full optional , tel serioze, nuk behet me ndrrim!!
Cmimi i pak i diskutueshem pasi te shihet nga afer!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 17 Nëntor 2023
Support Ukraine