Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€6,800
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet
âś” Marka,Modeli :VW GOLF 6 2.5 benxin motorr me zingjir
âś” Viti : 2010
âś” Kambjo : Automatik
âś” Lenda Djegese : Benzin behet 100 % me Gaz
âś” Dogan e paguar
âś” Km :235,000 origjinale me te drejt kontrolli ne VW
âś” Ngjyra : Grih shum e bukur dhe e paster
âś” Opsionet shtese :DVD/Aux/USB/Fm/Am
âś” camera parkimi sedile me nxemje
âś” Pilot Automatik, Ngrofse te sediljet
✔ Makina eshte ne gjendje shume te mire ✔mekanike dhe vizuale. I gatshem per cdo dhoj kontrroll
âś” Vendodhja : Shkoder
✔ Cmimi : 6800 € i diskutueshem

Support Ukraine