Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€8,300
2010' Volkswagen Golf photo #1
2010' Volkswagen Golf photo #2
2010' Volkswagen Golf photo #3
2010' Volkswagen Golf photo #4
2010' Volkswagen Golf photo #5
2010' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Golf 6 2.5 Benzine Gaz
Motorri puno me gaz 100%
Prodhim Kanadez me 172000km Origjinale 100% viti 11/2010
Automat Full Option
Sherbime/Estetike/Xhenerike 10/10
4 goma te reja 2023 vit prodhimi
Cmimi 8300€ i diskutushem
Sapotarguar me letra per nji vit dhe impianti sapovendosur
Me ndrrim 9000€ pa diskushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 9 Tetor 2023
Support Ukraine