Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€4,490
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ✏ Vw Golf 5 1.9 nafte , kambio manuale , Viti i prodhimit fundi 2009 - dal ne qarkullim ne vitin 2011 , 240mij kilometra , xhamat e zinj origjinal , navigator te madh , pilot automatik , kompjuter bordi , timon 3 , kondicioner klima ac bizonale funksionale , xhama pasqyra elektrike pasqyra me thareje me palosje dhe antiverbuse , disqe origjinal volkswagen highline , drita me auto , dvd cd aux navi , esp abs , 4 goma 90% te reja , ferrota tamburo vaj filtra dhe te gjitha sherbimet xhenerike dhe motorrike sapo jan ber , te gjitha sherbimet te bera te VOLKSWAGEN CLASSIC ne Tirane .
Makina eshte ne gjendje fabrike .
Cmimi okazion 4500 euro mundesi nderrimi Tel - 068 26 48 001 / AUTO ANDI / 069 56 36 167

Shiteni Makinën Tuaj