Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf

€7,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Volkswagen Golf në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

PRIVAT) VW GOLF 6, NGJYRE GRI, VITI 2010, NAFT 140 HP, EURO 5, KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH. XHAMAT E ZINJ FABRIKE, SENSOR PARKIMI, PARK ASIST, MAKINA ESHTE ME VET PARKIM, NAVI ORIGJINAL, TELEFON, MP3, AUX,BLUETOOTH, SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, SENSOR I PRESIONIT TE GOMAVE. PILOT AUTOMATIK, AUTO HOLD. KOMPIUTER BORDI PER TE NDRYSHUAR OPSIONET, SUGJERUES AUTOMATIK I NDERRIMIT TE MARSHEVE NE EKRAN, 6+1 MARSHA,MBYLLJE AUTOMATIKE E DYERVE PAS LEVIZJES MJETIT, SENDILJE ME NGROHJE, TIMON LEKURE, KOMANDA NE TIMON. DRITA TE PASQYRAT, NDRICIM I BRENDSHEM TE KEMBET. CLIMA TRONIC E NDARE NE DY ZONA. SHERBIMET VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA ME FATUR TE VOLKSWAGEN. DOK TE PAGUARA DERI NE 04.2020. DISQE ALUMIN 16’ ,4 GOMAT DUNLOP 90% TE REJA. 2 KOPJE CELSASH. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER.. DHE NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM. MAKINA ESHTE PRIVATE, JO TREGU. CMIMI 7800 € i negociueshem. Tel; 0694012606

Shiteni Makinën Tuaj